Главная / Полірування авто

Полірування авто в «AvtoPaint»

Полірування авто в Києві, виконане нашими спеціалістами -  це гарантована ідеальна якість! Порировка авто Киев

Поверхня кузова тьмяніє і втрачає свій колишній блиск через ряд факторів: пісок з-під коліс, сіль, яку посипають на дороги під час ожеледиці, сніг, і навіть простий дощ. Кузов авто може вицвісти від прямих променів сонця - і потьмяніти з роками, навіть якщо за автомобілем ретельно доглядають. Тому полірування авто рано чи пізно знадобиться будь-якому власникові автомобіля - і в такій ситуації дуже важливо знайти надійного виконавця.

 

Ціни на полірування автомобіля:

 
Види рабіт Ціна, грн
Весь автомобіль от 3500
Одна деталь от 400
Фари от 600

Якісне полірування авто - надійний захист! 

У більшості випадків кузов полірують для зовнішньої привабливості. Полірування авто - це в першу чергу захисний шар, який захищає від зовнішніх агресивних середовищ. Зараз існує багато ефективних засобів, здатних повернути кузову привабливий вигляд і забезпечити його належним захистом.

За допомогою полірування авто можна позбавиться від дрібних подряпин, «павутинки», утвореної тонкими тріщинами, матового відтінку кузова, який ще недавно був глянцевим. Тому, якщо Ви бажаєте їздити в бездоганно блискучому авто, замовляйте полірування в «AvtoPaint» - і захоплюйтеся результатом!

 

Види полірування авто

В залежності від стану автомобіля клієнта, ми проводимо полірувальні роботи різними методами. Найчастіше використовуються наступні: 

 1. Відновлювальне, або абразивне полірування авто. Вона допоможе позбутися від дрібних подряпин, ліквідувати потертості, відновити блиск на поверхні, яка стала матовою через постійний контакт з піском, сіллю, брудом.

 2. Захисне, або косметичне полірування авто. Такий різновид полірування використовується не для того, щоб приховати дефекти, а для того, щоб підкреслити достоїнства. Заново покривши кузов полірувальним складом, можна надійно захистити його від нових подряпин, бруду, вицвітання. До такого полірування часто вдаються безпосередньо перед продажем авто.

 3. Як окремий різновид розглядається полірування фар. Ця процедура дозволяє зробити їх більш прозорими і яскравими, прибравши подряпини і помутніння.

Будь-яке полірування авто починається з ретельного миття автомобіля. Після цього пошкоджену поверхню шкурять (якщо необхідне абразивне полірування) і нарешті, обробляється спеціальним полірувальним складом.

Що впливає на вартість полірування?  полировка авто Киев, Академгородок

 • Стан автомобіля: ступінь пошкодження деталей, які потрібно відполірувати; 

 • Площа поверхні, яку необхідно полірувати;

 • Вартість полірувальних матеріалів; 

 • Технології, які будуть застосовуватися при поліруванні. Сучасні методи полірування дозволяють знизити вартість процедури - і ми активно цим користуємося; 

 • Швидкість роботи. Ми приймаємо термінові замовлення, але берем за це додаткову плату.

 • Лучшая полировка автомобиля в Киеве. Автомалярка AvtoPaint

Чому полірувати авто краще в компанії «AvtoPaint»?

Ми далеко не єдиний сервіс, який можна відшукати в столиці, але вже точно один з найнадійніших. Під «надійністю» ми маємо на увазі:

 1. Наявність найсучаснішого обладнання, яке завжди справне. Наші фахівці мають можливість працювати з усіма інструментами, які необхідні для сучасного полірування кузова - і чудово ними володіють.

 2. Спеціалісти з досвідом роботи.

 3. Ми завжди відкриті до діалогу з замовником. Якщо клієнт захоче дізнатися, як протікає полірування його автомобіля, скільки це буде коштувати, хто із співробітників займається ремонтом, йому буде оперативно надані всі потрібні відомості.

 4. Ми завжди говоримо правду. Занижувати вартість ремонту при попередній оцінці, різко піднімаючи її згодом, або ж невірно інформувати замовника з приводу термінів роботи - все це не наші методи. Ми цінуємо довіру клієнта, подаючи виключно вірну інформацію.

Потрібне якісне полірування автомобіля?  «AvtoPaint» —  ось що Вас не розчарує. разочарует.

 

 

 

 

Полировка авто киев, полировка авто