Главная / Фарбування авто

Фарбування авто Київ (Академмістечко)

 

51

44

Ціни на фарбування авто в Avtopaint покраску авто

Фарбування локальне, грн повне, грн
Бампер від 1500 від 4200
Крило від 900 від 2800
Двері від 1200 від 3200
Капот від 1200 від 4200
Поріг від 1200 від 3200
Дах від 1200 від 4000
Пройом дверей від 1200 від 2000
Багажник від 1200 від 3200
Дрібні деталі - від 800
 

Ціни на сайте можуть відрізнятися від цін на фарбування Вашого автомобіля. На ціну впливає стан деталі, колір фарби, характер пошкодження, а також арматурні роботи, які необхідно провести. 

   

Покраска авто Киев Фарбування авто потрібне в наступних випадках: якщо авто попало в ДТП, якщо кузов автомобіля зазнав різні механічні ушкодження, рідко -  перед продажем автомобіля (необхідно оновити зовнішній вигляд), а також фарбування авто необхідне, якщо є глибокі подрапини, які не можна прибрати поліруванням, навіть якщо кузов автомобіля цілий. Перефарбування автомобіля потрібне, коли фарба тріскається, сколюється, або стає матовою. Є випадки, коли кузов досконалий -  але автовласник бажає змінити колір авто.

Автомалярка «AvtoPaint» допоможе у всіх цих випадках! Ми пропонуємо наступні послуги: повне фарбування авто або локальне, до Ваших послуг роботи будь якої складності. 

камаро

камаро2

 


Як відбувається повне або локальне фарбування автомобіля? ( полная покраска авто или локальная покраска авто)

Незалежно від виду фарбування, яке необхідне клієнту, процес буде складатися з наступних етапів: 

 1. Очищення поверхні автомобіля. Вся поверхня автомобіля (при повному фарбуванні) або конкретна ділянка (якщо фарбується авто локально) ретельно очищується від пилу та бруду. При цьому використовується механічне видалення бруду та обдування, завдяки якому вдається видалити навіть найдрібніші пилеві частинки. Поверхня кузову знежирується за допомогою розчинника, залишки якого видаляються безпосередньо перед фарбуванням.

 2. Підготування поверхні авто. Деталь кузова, яка повинна фарбуватися, шліфується, після чого ще раз очищується від пилу та знежирується. Потім на поверхню наноситься шар шпатлівки, який ретельно висушується. 

 3. Вирівнювання поверхні. Підготовлена поверхня оброблюється абразивом, шліфується - знову обдувається.  

 4. Грунтування перед фарбування авто. Для кращого зщеплення фарби з поверхнею наноситься грунтовка в три шари. Кожний наступний шар наноситься тоді, коли висихає попередній шар. Після висихання останнього шару знову проводится вирівнювання, обдування та знежирення. 

 5. Безпоседньо фарбування автомобіля.  Фарбування авто відбувається нанесенням фарби в один або два шари. (покраска авто)

 6. Лакування кузову авто після фарбування. Відбувається після того, як висихає фарба. Лак наноситься в декілька шарів. 

Повне фарбування авто та локальне фарбування відбувається виключно в спеціальній камері. Весь процес ретельно контролюється. Завдяки чому ми забезпечуємо максимально високу якість фарбування. Локальне фарбування відбувається з винятковою точністю. Полная покраска авто Киев и локальная покраска авто 

Чому для фарбування автомобіля варто звертатися в Автосервіс «AvtoPaint»?

 • Для зручності клієнтів ми пропонуємо послугу попередньої оцінки вартості автомалярних робіт по фотографіям пошкодженного авто. (Viber или email);

 • Ми виконуємо всі процеси фарбування авто будь якої складності: від фарбування всієї поверхні кузову до обробки  виступаючих елементів (крила, бамперів, стойки, кришки багажнику та ін.); 

 • При роботі користуємося тільки сучасним обладнанням та інструментами, які дозволяють витрачати фарбу максимально ефективно. 

 • Наші майстри відповідально відносяться до кожного з етапів фарбування. Строго дотримуємося всіх вимог, які необхідні для якісного процесу;

 • Займаємося фарбуванням дисків та внутрішніх полостей; покраска дисков на авто

 • Поліруємо авто, відновлюючи початковий блиск всіх поверхонь; полировка авто

 • Гарантуємо стійкість та довговічність фарбування; 

 • Не завищуємо ціни - висока якість, доступні ціни. 

Повне фарбування автомобіля відбувається протягом 1- 1,5 місяця. Полная покраска авто 

 

 

 

 

 

 

 

Покраска авто Киев, локальная покраска авто, покраска авто, локальная покраска авто Киев