Главная / Рихтування авто

Рихтування авто та кузовний ремонт (Київ)

 

Ціни на рихтування авто (кузовной ремонт авто)

Вид рабіт Ціна
Арматурні роботи (демонтаж, монтаж) 1 одиниці від 400
Рихтування від 600
Ремонт бамперів (арматурні роботи від 600грн)

от 400

 

Компанія «AvtoPaint» пропонує якісне рихтування авто та кузовний ремонт в місті Києві (Академмістечко).  рихтовка авто и кузовной ремонт авто

Робимо роботи будь якої складності, виправляємо пошкодження кузова авто, оновлюємо зовнішнє покриття авто тощо.

 

10 4 3

Розрахунок вартості робіт по фотографії авто

Всіх автовласників, які вимушені ремонтувати авто, хвилює питання: яка вартість рихтування авто і наступного фарбування? Дізнатися дану інформацію можна декількома способами: особисто приїхати на автомобілі та зробити розрахунок вартості ремонту або відправити якісні фото пошкодженного авто та отримати попередній розрахунок ремонту.  

Наші майстри оглянувши фотографії дадуть оцінку Вам максимально приближену ціну ремонту Вашого авто. Зробіть декілька фото на камеру смартфону або планшету, або ж на цифрову камеру - та пришліть нам на електронну адресу (avtopaint.com.ua@gmail.com) або в Viber (+38 (067) 316-01-88)

Вимоги до фотографій: 

 • Чітке зображення. Фотографія повинна бути  чіткою та якісною, щоб було максимально видно на ній пошкодження автомобіля та була можливість збільшити фото, щоб роздивитися дефект детальніше. 

 • З потрібним зображенням. Дефекти кузова повинні бути видно максимально чітко. 

 • З декількох ракурсів. Не обмежувайтесь однією фотографією: сфотографуйте пошкодженний кузов з декількох сторін. Якщо у нас буде можливість роздивитися пошкодження з різних сторін, ми оцінемо їх максимально об'єктивно. 

Щоб Ваша заявка на розрахунок вартості ремонту авто була розглянута як можна швидше, надсилайте фотографії і короткий опис про характер пошкодження та причини їх появи. Також не забувайте залишати свої контакти. 

Кузовний ремонт в Києві (Академмістечко) від «AvtoPaint» — це: Кузовной ремонт в Киеве (Академгородок)

 • Рихтування авто: вирівнювання поверхні кузова, усунення пошкодження; Рихтовка авто

 • Виправлення вмятин та перекосів;

 • Зварювальні роботи;

 • Жестяні работи;

 • Фарбування авто (покраска авто)

Послідовність кузовного ремонту авто: кузовной ремонт авто

 1. Прийом авто. Діагностика (Дефектовка). В ході цього етапу клієнту оголошують попередню вартість ремонту та складають Акт прийому автомобіля, де вказується: дані власника, кілометраж, вартість ремонту, перелік особистих речей в автомобілі, сума передоплати. 

 2. Розбирання кузова перед рихтуванням авто. 

 3. Жестяні работи. Зварювання, порізка, рихтування, витяжка.

 4. Фарбувальні работи, включаючи підготування до них.

 5. Сушка кузова. Арматурні роботи.

Чому Ваш автомобіь потрібно довірити нам?

 • Ми працюємо швидко та якісно. Весь процес ремонту авто триває від 1 до 14 днів, в залежності від складності пошкодження кузова автомобіля. 

 • До кожного клієнта у нас індивідуальних підхід, враховуємо всі побажання клієнта і разом з клієнтом оговорюємо весь процес ремонту автомобіля, починаючи з підбору матеріалів і закінчуючи підбором фарби та лаку для завершення процесу фарбування авто. покраска авто.

 • Роботи будь якої складності нас не лякають. Ми можемо усунити як дрібні подряпини так і відновити сильно пошкоденний кузов: якщо ми беремося за ремонт Вашого авто, то виконуємо всі необхідні роботи, повернувши Ваш автомобіль до початкового стану. Звичайно, потрібно враховувати, що ремонт серйозних пошкоджень займає більше часу. 

 • Наші майстри найкращі в своїй області. 

 • Обов'язково при прийомі автомобіля складається Акт прийома авто.

 • При високій якості - у нас доступні ціни.